iPhone ve Android için En İyi 5 Instagram Repost Uygulaması

Oyla

Üçüncü taraf bir uygulama kullanmadan Instagram’da fotoğrafları veya videoları yeniden yayınlayamazsınız. İşte en iyi Instagram repost uygulamaları!

Instagram, fotoğraf ve video paylaşmak için nihai sosyal ağ haline geldi. Bununla birlikte, Facebook’un sahip olduğu sosyal ağ, isteyebileceğiniz hemen hemen tüm özelliklere sahip olsa da, yine de birkaç özellikten yoksundur.

En büyük eksiklik, fotoğrafları veya videoları yeniden yayınlama yeteneğidir. Genel olarak konuşursak, bunu başarmak için bir üçüncü taraf uygulamasına ihtiyacınız var ve bunlardan birkaçı mevcut. Sözü daha fazla uzatmadan, işte en iyi Instagram repost uygulamaları.

1. Repost: For Instagram

Artıları: Yeniden Gönder: Instagram için kullanımı çok kolay bir uygulama deneyimi sağlar. Instagram uygulamasını Repost düğmesiyle veya manuel olarak açın, istediğiniz gönderiyi bulun, sağ üst köşedeki üç düğmeye dokunun ve Bağlantıyı Kopyala’yı seçin. Repost’a döndükten sonra: Instagram için gönderi, arşiv listesinin altında görünecektir.

Gönderiyle etkileşim kurduğunuzda, çalışmak için yalnızca birkaç basitleştirilmiş seçenek vardır. Kaydırıcı düğmesine dokunarak gönderinin başlık metnini panonuza kopyalayabilirsiniz. Filigranla ilgili olanlar için rengini ve konumunu da değiştirebilirsiniz.

Ardından, bitirmek için Paylaş’a basmanız yeterlidir ; Instagram‘ın gönderi istemini açacak.

Basitliğinin yanı sıra, uygulamanın film rulonuza erişme yeteneği, bir şeyler ters gittiğinde güzel bir yedekleme sağlar. Kolaj seçeneği aynı zamanda, Instagram yeniden yayınlama uygulamalarının çoğunun çekindiği güzel bir çoklu gönderi seçeneği sunar.

Eksileri: Altyazıyı kopyalayarak yapıştırmayı hala hatırlamanız gerekiyor. Ücretli bir varyantı vardır, bu nedenle bazı can sıkıcı reklamlarla ve kopyalanan başlıkta @withregram referansıyla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İnstagram'da bir yorum nasıl silinir?

2. Reposta

Artıları: Basit bir yeniden gönderme uygulaması arayanlar için, Reposta’da çok fazla zil ve ıslık yok. Başlatma ekranından, bir bağlantıda paylaşım yapmanıza, bağlantınızı Instagram üzerinden kopyalamanıza veya uygulamada paylaşma seçeneğini kullanmanıza izin verirken size hızlı bir talimat seti sağlar. Daha sonra, Instagram gönderisinin tam bir yeniden gönderi kopyasını önizleyebilirsiniz.

Eksileri: Yeniden posta, gönderiyi gerçekten özelleştirmenize izin vermez; sadece içeriği paylaşmak istersen iyi olur. İkincisi, yeniden yayınlamayı seçtiğinizde, hedef olarak Instagram’ı seçmeniz gerekecek, bu nedenle daha manuel bir işlemdir.

İLGİLİ: İnstagram’dan video indirme nasıl yapılır?

3. Sepia Software’s Repost for Instagram

Artıları: Instagram için Repost, iki görünüme sahip basit bir arayüze sahiptir: genişletilmiş ve kompakt. Uygulama aynı zamanda Instagram’daki bağlantıları kopyaladığınızda otomatik olarak algılama konusunda harika bir iş çıkarıyor ve bunları otomatik olarak galerisine giriyor. Ayrıca herhangi bir şeyi yeniden göndermek istediğinizde bir hatırlatıcı planlayabilirsiniz.

Seçenekler açısından, filigranın rengini ve konumunu değiştirirsiniz. Gönderinin kendisi için, yeniden göndermekten başka bir şey yapamazsınız.

Eksileri: Profesyonel bir abonelik için ayda 4,99 ABD doları ödemeden düzenleyiciye erişemez veya filigranı kaldıramazsınız. Profesyonel olmayan kullanıcılar da reklamlarla uğraşmak zorunda kalacak.

4. Repost for Instagram – Regrann

Artıları: Instagram için Repost – Regrann sizi bir öğretici ile karşılıyor. Öğrendiklerinizi unutursanız, kolayca tekrar yaşayabilirsiniz.

Uygulama, ücretsiz bir kullanıcı olarak denemeniz için size dört mod sunar. En uygun olanı “Seçim Açılır Pencere Modu”dur. Instagram’da Bağlantıyı Kopyala’yı seçtikten veya gönderiyi Regrann’da paylaştıktan sonra, Regrann size kaydetme, paylaşma, daha sonra yayınlama, Snapchat’e erişme veya resmi Instagram hikayelerinize ve beslemenize gönderme seçeneği sunar.

Her seferinde sorulmasını istemiyorsanız, Regrann size orada da yardımcı olabilir. Hızlı yeniden gönderme modunu seçerseniz, Regrann otomatik olarak yeniden paylaşım konumu olarak Instagram’ı kullanır. Hızlı kaydetme modu, fotoğrafları ve videoları otomatik olarak telefonunuza gönderir. Bu arada, hızlı sonra-sonra modu, gönderileri sizin için otomatik olarak kaydeder ve hazır olduğunuzda bunları Instagram’a gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İnstagram'da paylaşılan fotoğraf nasıl silinir?

Gönderinizin düzenleme aşamasına geldiğinizde, resme bir filtre uygulayabilir veya üzerine metin ekleyebilirsiniz. Metin seçenekleri açısından size yazı tipini, rengi, arka planı ve hizalamayı değiştirme seçeneği sunulur.

Regrann ayrıca, seçtiğiniz bir kredi filigranı veya özel bir filigran yerleştirme seçeneği de sunar. Uygulama, altyazıyı otomatik olarak kopyalar ve ayrıca size altyazıya eklemek veya altyazıyı değiştirmek için bir “imza” metnine sahip olma seçeneği sunar.

Eksileri: Birden fazla fotoğraf veya video içeren bir gönderiyi kopyalamak istiyorsanız, bunları telefonunuza kayıtlı Regrann-Multi-Post albümünden manuel olarak yüklemeniz gerekir.

5. Reposter for Instagram: Download & Save

Artıları: Instagram için Reposter: İndir ve Kaydet, etiketleri keşfetmenize ve doğrudan kullanıcı gönderilerinde arama yapmanıza izin vermesiyle öne çıkıyor. Buradan, şimdi veya daha sonra yeniden yayınlamayı seçebilirsiniz. İsterseniz uygulamadan Instagram’ı başlatabilir ve yerel olarak arama yapabilirsiniz; URL’yi kopyalayarak gönderiyi otomatik olarak da yüklersiniz.

Yeniden gönderme ayarları açısından uygulama, gönderi ayarlarınız için çeşitli hızlı seçenekler sunar. Bir düzenleyici açabilir, altyazıları kopyalayabilir ve yazar ve filigran niteliklerinizi istediğiniz gibi kaldırabilir veya taşıyabilirsiniz.

Resmi düzenleyici aracılığıyla düzenlerken, kırpabilir, üzerine çizim yapabilir, bir çıkartma ekleyebilir veya biraz metin ekleyebilirsiniz. Ayrıca, değişiklikleri beğenmezseniz sıfırlayabilirsiniz. Daha sonra, bir düğmeye basarak kaydedebilir, yeniden gönderebilir veya paylaşabilirsiniz.

Eksileri: Uygulama içi yayınınızı ilk kez açtığınızda, ücretsiz bir kullanıcıysanız uygulamanın abonelik planı için bir açılır pencereyle karşılaşırsınız. Bu her seferinde meydana gelir, bu nedenle çabucak can sıkıcı bir ilişki haline gelebilir. Benzer şekilde, indirme, yeniden yayınlama veya paylaşma seçeneklerine bastığınızda reklamlar veya bir abonelik istemi açılır.

Instagram Repost Uygulamaları Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

En iyi Instagram repost uygulamasını bulmak zor olabilir. Bir dizi uygulama kararsızlık dönemlerinden geçecek, bu nedenle herhangi bir zamanda çalışmayı durdurabilir. Bu nedenle, bir uygulamaya yatırım yapmaya karar verirseniz, garanti veya geri ödeme sunan Instagram repost uygulamalarını seçtiğinizden emin olun.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Instagram'da Kısıtlama Modu nasıl kullanılır?

İyi bir kural, her zaman en son yorumları (varsa) okumak ve uygulamanın güncelleme geçmişiyle ilgili şikayet olup olmadığına bakmaktır. Her zaman kusursuz olmasa da, sizi bir indirmeyi boşa harcamaktan ve muhtemelen işlevsel olmayan bir uygulamaya istenmeyen erişim vermekten kurtarabilir.

coksosyal

Sosyal medya rehberi