Instagram’da Yaptığınız İlk Yorum Nasıl Bulunur?

Oyla

İnstagram’da yaptığınız ilk yorumu bulmak ve anılarınızı tazelemek isterseniz bunu birkaç tıklama ile bulabileceğinizi biliyor muydunuz?

Muhtemelen instagram’a kayıt olduğunuz zamandan bu yana yüzlerce fotoğrafa yorum yaptınız. Instagram, arşiv konusunda oldukça iyi bir uygulama, ilk beğendiğiniz fotoğrafı, ilk yorumunuzu, geçen yıl bugün hangi fotoğrafı beğendiğiniz, kimlere hangi yorumları yaptığınızı kolayca bulabilmeniz mümkün.

Şimdi ilk yaptığınız yorumu nasıl bulabileceğinizi adım adım anlatalım.

İnstagram’da yaptığınız ilk yorumu bulma!

İlk olarak instagram mobil uygulamasını açın.

İnstagram profil sayfanıza girip sağ üst köşedeki “üç çizgi” butonuna dokunun:

Açılan menüden “Hareketlerin” seçeneğini tıklayın. Daha sonra açılan sayfadan tüm beğenmelerinizi, yorumlarınızı görebileceğiniz “Etkileşimler” menüsünü tıklayın.

Ardından “Yorumlar” seçeneğine tıklayın.

İşte şimdiye kadar yaptığımız tüm yorumlar burada. Varsayılan olarak yeniden eskiye doğru sıralı görünen yorumları sağ üstte yer alan “Sırala ve filtrele” seçeneği ile eskiden yeniye doğru sıralayabilirsiniz.

Ayrıca sayfadan seçtiğiniz tarihlerdeki yorumları görebilir, hangi arkadaşlarınızın gönderilerine yorum yaptığınızı arama yaparak bulabilirsiniz. Örneğin geçen yıl bugün hangi fotoğraflara yorum yaptığınızı bulabilirsiniz.

Eskiden Yeniye sırala diyerek uygula butonuna tıkladığınızda görünen listenin başındaki ilk gönderi sizin Instagram’da yaptığınız ilk yorum.

İşte bu kadar:)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Instagram'da Kısıtlama Modu nasıl kullanılır?

coksosyal

Sosyal medya rehberi