Instagram’da Beğendiğiniz İlk Fotoğraf hangisi?

Oyla

İnstagram’da beğendiğiniz ilk fotoğrafı hatırlıyor musunuz? İnstagram’a kayıt olduğunuz zamandan bu yana beğendiğiniz yüzlerce fotoğraf arasında beğendiğiniz ilk fotoğrafı nasıl bulacağınızı merak ediyorsanız bu yazımız tam size göre.

Instagram, hayatımıza girdiği 2010 yılından bu yana dünya çapında milyarlarca aktif kullanıcısı ile en popüler sosyal medya platformlarından biri haline geldi. İnstagram, arşiv konusunda oldukça iyi özellikler sunan bir uygulama, ilk beğendiğin fotoğrafı, ilk yorumunu, geçen yıl bugün neler yaptığını kolayca bulabilmen mümkün. Peki, sen instagramdaki ilk zamanlarını ve neleri beğendiğini hatırlıyor musunuz?

İnstagram’da beğendiğiniz ilk fotoğrafı nasıl bulabilirsiniz?

Şimdi adım adım öğrenelim!

İlk olarak instagram mobil uygulamasını açın. Şimdilik web tarayıcı ile instagramda beğendiğiniz ilk fotoğraf maalesef bulunamıyor.

İnstagram profil sayfasına girerek sağ üst köşedeki “üç çizgi” butonuna dokunun:

Açılan menüden “Hareketlerin” yazısına tıklayın. Açılan sayfada tüm beğenmelerinizi, yorumlarınızı görebileceğiniz “Etkileşimler” menüsüne dokunun.

Ardından “Beğenmeler” seçeneğine tıklayın. İşte tüm beğendiklerimiz burada. Varsayılan olarak yeniden eskiye doğru sıralanan beğenilerinizi sağ üstte yer alan “Sırala ve filtrele” seçeneği ile eskiden yeniye doğru sıralayabilirsiniz.

Ayrıca bu sayfadan seçtiğiniz tarihlerdeki beğenileri görebilir, fotoğrafı paylaşan hesaplara göre de arama yapabilirsiniz. Örneğin geçen yıl bugün hangi fotoğrafları beğendiğinizi bulabilirsiniz.

Instagram Hareketler menüsünün Beğenmeler sayfasındaki gönderi sırasını Eskiden Yeniye olarak seçip uygula butonuna tıkladığınızda görünen listenin başındaki ilk gönderi sizin Instagram’da ilk beğendiğiniz fotoğraf. İşte bu kadar:)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İnstagram çıkartmaları nedir? Nasıl kullanılır?

coksosyal

Sosyal medya rehberi